Sweetcoin ile Yürüyerek Para Kazan! Hareket Et, Paranı Al!

Sweetcoin yürüyerek para kazandıran uygulamalardan sadece bir tanesidir. Yürüyerek para kazanma, müzik dinleyerek para kazanma gibi bir çok para kazanma uygulaması vardır. Benim seçtiğim uygulama ise Sweetcoin uygulamasıdır. Çünkü gerçekten ödeme yapıyor. Para kazanmak mümkün. Bir çok sahtecilik ve dolandırıcılık amaçla kurulan ve vatandaşların kişisel bilgilerine erişim sağlayan bir çok uygulama vardır. Bir yerden başka bir yere giderken para kazandıran bu uygulama düzenli olarak ödeme yapıyor.
Ekonomi - 27/07/2021 16:53 A A

Sweetcoin ile Yürüyerek para kazanma fikri ilk duyduğumuzda gerçekçi bir tabir olarak gelmiyor. Bunu duyan vatandaşlar dolandırıcılık ve sahtecilik ihtimalini göz önünde bulunduruyor. Bu sebeple yürüyerek para kazanma sistemine güven duymuyorlar. Ancak bu sistem gerçekten de var. Yurtdışında bir çok kişi işe giderken , okula giderken veya sabah sporu yaparak bu uygulama sayesinde ek gelir elde ediyor.

Kulağa muhteşem geliyor. Bu uygulamanın Türkiye’de de kullanılmasını ve bizlerinde bu paraları kazanmasını istediğim için sizlere bu uygulamayı tanıtmaya karar verdim.

Sweetcoin ile Yürüyerek Para Kazanmak Mümkün Mü?

Evet arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi yürüyerek para kazanmak mümkün. Bu yöntem ile yurtdışında bir çok kişi kazanıyor. Bizde ülkemizde bu uygulama sayesinde bir miktar para kazanabiliriz. Yöntem anlatıldığında çoğu kişi güven problemi duyuyor. Güven konusunda temkinli olmak iyi bir davranış. Ama bu uygulama sizden Tc kimlik numarasınızı , banka hesabınız gibi özel bilgilerinize erişim istemiyor. Sizin güvenliğinizi sarsacak herhangi bir durum yoktur.

Sadece bulunduğunuz konumdan başka bir konuma giderek para kazanmaya devam edebilirsiniz. Uygulamanın amacı ise hareket halinde kal , para kazan. Bu paralar sağlık açısından insanların hareketli kalmasını düşünen bir sistemdir.

Sweetcoin ile Yürüyerek Para Kazanma Sistemi Nedir?

Sweetcoin yürüyerek para kazandıran uygulamalardan sadece bir tanesidir. Yürüyerek para kazanma, müzik dinleyerek para kazanma gibi bir çok para kazanma uygulaması vardır. Benim seçtiğim uygulama ise Sweetcoin uygulamasıdır. Çünkü gerçekten ödeme yapıyor. Para kazanmak mümkün.

Bir çok sahtecilik ve dolandırıcılık amaçla kurulan ve vatandaşların kişisel bilgilerine erişim sağlayan bir çok uygulama vardır. Bir yerden başka bir yere giderken para kazandıran bu uygulama düzenli olarak ödeme yapıyor. Neden Sweetcoin uygulaması;

  • -Güvenilir olması
  • -Düzenli olarak ödeme yapıyor olması
  • -Diğer uygulamalara göre daha çok puan ve para kazandırıyor olması

Pandemi şartları dolayısıyla evde kaldığımız şu günlerde yürümeyi ve gezmeyi gerçekten özledik. Yasakların kalkması ardından gezmeye ve yürümeye ihtiyaç duyuyoruz. Örnek olarak çarşıya , pazara , kafeye giderken bu uygulamayı arka planda açık bırakarak attığımız adımlar sayesinde puan kazanıyoruz.

SweetCoin Ödeme Yapıyor Mu? Ödeme Nasıl Gerçekleşiyor?

SweetCoin siz adım attığınızda metre başına sizlere bir miktar puan veriyor. Puanlama sistemi üzerine çalışan bir uygulamadır. Siz yürüdüğünüz mesafe yani attığınız adım sayısına denk bir şekilde puan kazanıyorsunuz. Bu puanlar birikiyor ve ödeme eşiğine geldiğinde sizlere iki farklı ödeme imkanı sunuyor. Bu ödeme yolları ise;

  • -Kazanılan puanlar karşılığında hediye çeki
  • -Kazanılan puanları kripto varlık olarak nakit olarak çekme

SweetCoin kazanılan puanlar karşılığında kazandığınız puan miktarına denk bir şekilde sizlere hediye çeki veriyor. Bu tamamen sizin tercihinizdir. Hediye çeklerini e-ticaret üzerinden verilen kodları girerek kazandığınız puanlarla alışveriş yapabilirsiniz. Eğer hediye çeki olarak değil, benim nakit paraya ihtiyacım var diyorsanız hiç sorun değil.

Günümüzde yaygınlaşan kripto paralardan biri olan Sweetcoin kriptosunu kazanıyorsunuz. Kazandığınız coinleri kripto pazarında türk lirası veya dolar cinsinden satarak nakit paraya çevirebilir ve hesabınıza aktarabilirsiniz. Kısacası yürüyerek kazan , kazandığını hediye çeki veya nakit olarak al. Sistem kısaca budur.

SweetCoin İle Yürüyerek Ne Kadar Kazanırım?

Sweetcoin ile yürüyerek para kazanmanın mümkün olduğunu ve güvenilir olduğunu sizlere açıkladım. Ödeme konusunda da hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı belirttim. Şimdi gelelim yürüyerek ne kadar kazanırım?

Günde ortalama 10 bin adım atan bir kişi yaklaşık 6 Sweetcoin kazanır.6 Sweetcoin ise 3-4 dolar değerindedir. Günümüz kuru ile ortalama bir hesap yaparsak şu sonuç ile karşılaşırız. Günde 10 bin adım atan bir kişi günde 3-4 dolar yani 23-24 Türk Lirası şeklinde düzenli ve pasif bir gelir elde eder.

SweetCoin Nasıl İndilir?

Sweetcoin yürüyerek para kazanma uygulamasını indirmek ve kayıt olmak çok kolaydır. Akıllı telefon kullanıcıları bu uygulamayı hemen indirip, kullanabilir. Uygulamayı hemen indirmek için tıklayınız.

2024 İnternetten Para Kazanma Herkes Yapabilir! Hemen öğrenmek için tıklayınız.

NeoBux Reklam İzleme İle Para Kazan! Hemen öğrenmek için tıklayınız.

Ekonomi - 16:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.