Adım Para Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? Yürüyerek Para Kazan!

Adım Para Uygulaması , Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Sizlerin ödeme yapmadığına ek , uygulama üreticileri spor ve sağlık konularına teşvik etmek üzere sizlere her adımınızın karşılığı olarak para ve ödüller ile desteklemektedir. Ne kadar çok adım , o kadar çok para. “Daha sağlıklı dünya için” sloganı ile üretilen uygulama sizleri motivasyon konusunda teşvik konusunda başarılı bir iş çıkarmıştır.
Genel - 19/02/2022 17:00 A A

Adım Para Uygulaması son zamanlarda yürüyerek para kazanma metodu ile para ve ya ödül kazandıran uygulamalar arasında güvenilirlik ilkesini yerine getiren uygulamalardan birisidir. Mobil cihazlarda adım sayar teknolojisinin gelişmesi üzerine sizlere para kazanma imkanı sunan bir uygulamadır. Evlere kapandığımız günlerden sonra hareketsiz kalan bedenlerimiz sağlık açısından egzersizlere ihtiyaç duymaktadır.

Egzersiz ve yürüyüş ihtiyacımızı karşılamak ve spora motivasyon katmak üzere geliştirilen uygulama ile hem sağlıklı bir yaşam sürmek için yürüyüş yapıyoruz. Ek olarak da attığımız her adımı sayarak bizlere para kazandırıyor.

Adım Para Uygulaması Ücretli Mi?

Adım Para Uygulaması , Google Play üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama tamamen ücretsizdir. Herhangi bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Sizlerin ödeme yapmadığına ek , uygulama üreticileri spor ve sağlık konularına teşvik etmek üzere sizlere her adımınızın karşılığı olarak para ve ödüller ile desteklemektedir.

Ne kadar çok adım , o kadar çok para. “Daha sağlıklı dünya için” sloganı ile üretilen uygulama sizleri motivasyon konusunda teşvik konusunda başarılı bir iş çıkarmıştır.

Adım Para Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Adım Para ilk olarak telefonunuzun uygulama marketi olan Play Store uygulamasına giriş yapıyoruz. Uygulama marketine giriş yaptıktan sonra arama kısmına “Adım Para – Adım At Kazan” yazarak uygulamayı buluyoruz. Uygulama logosunun hemen altında bulunan “İndir” butonuna basarak uygulamayı ücretsiz bir şekilde indiriyoruz.

Uygulama telefonumuza kurulduktan sonra hesap açma işlemi gerekmektedir. Adım Para kullanmak için 3 farklı şekilde hesap açılabilmektedir. Bunlar;

 • -Google ile Üye Ol
 • -Facebook ile Üye Ol
 • -Cep Telefonu ile Üye Ol

Hesap açma işlemi “Google Hesabı” , “Facebook Hesabı” ve “Cep Telefonu Numarası” otomatik olarak yapılabilmektedir. Yukarıda seçenekler ile giriş yap diyerek hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz.

Adım Para Uygulaması Güvenilir Mi?

Adım Para ile adım atarak kazandığımız para ve ya ödüller , uygulamanın mağazası içerisinde bulunan ürünleri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Uygulamadaki haklarınız sorunsuz bir şekilde tarafınıza iletilecektir. Adım atarak para ve ödül kazanımlarınızı güvenilir bir şekilde teslim alabilirsiniz. Adım Para Uygulaması Gerçek Mi? Evet arkadaşlar , uygulama üzerinden para kazanan veya uygulama mağazası üzerindeki ürünleri teslim alan kişiler mevcuttur.

Adım Para ile Birlikte Daha Çok Kazanma Şansı!

Sosyalleşmek ve spor yapmak artık daha keyifli bir duruma dönüşecek. Adım Para ile sevdiklerini davet ederek , uygulamadaki cüzdanınıza para ekleyebilirsiniz.

Birlikte yürüyün , birlikte kazanın!

Sizlerin daveti ile uygulamayı indiren ve adımını atan arkadaşın ile birlikte daha çok para kazanabilirsiniz. Hem sen hem de arkadaşın 1000 adımlık AdımPara kazanır.

1000 Adım para almak için Davet Kodu bölümüne “KNTKFWJ” kodunu yazın. Birlikte Kazanmaya Başlayalım.

Uygulamayı indirmek için tıklayınız.

Sweetcoin ile Yürüyerek Para Kazanmak Nedir! Hareket Et, Paranı Al!

Genel - 17:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Anonim 27/02/2022 07:13

  Ne kadar para kazaniyoruz

 • Bilal Tektaş 28/02/2022 12:29

  Tamamen sana bağlı , yürüdüğün adımlara ve davet ettiğin kişi sayısına göre değişiklik gösterebilir.

 • Anonim 04/03/2022 15:36

  Benim 20000 bin adım oldu ama paraya do

 • Ahmet Doğantekin 04/03/2022 20:58

  Bana yardımcı olursanız sevinirim

 • Ruhat ozkan 09/03/2022 14:15

  Acaba çalisiyo mu

 • Anonim 21/03/2022 05:24

  Benim kizim yanlislikla 15 liralik birurun satin ala basmus ben adres girmedim ama parami dusum yspti ve iade etmuyor lutfen yardimci olurmusunuz

 • Anonim 30/03/2022 18:09

  Günlük adımlarımı tamamlıyorum ama bonuslar hariç 40 kuruş veri ne yapmaliyum

 • Seyibe dercan 13/04/2022 14:07

  Adım atarken her zaman tel uzerimizdemi olması gerekiyor

 • Sabiha polat 04/05/2022 19:51

  Ben 3 aydir adim para uygulamasini yuklemisim yaklasik 300 tl m var by gun tiktokta birseye rastladim 1000 takipci olmadan alisveris yapilmiyormus dogrumu acaba

 • Ezgi dereci 23/06/2022 20:12

  Adım adım saymıyor akıllı saat gibi vede sürekli telefon elimizdemi cebimizde mi olması lazım kac adıma para kazandırıyor

 • 500 lt kompresör 30/11/2023 02:46

  500 lt kapasiteli kompresörlerimizle güçlü performans elde edin. Size özel çözümler sunuyoruz.