Bip Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? Ücretsiz mi?

Bip uygulaması günümüzde en çok kullanılan uygulamardan biri oldu. Whatsaap güncellemeleri sonrasın da güven boşluğu oldu. Telegram , skype gibi uygulamalar gündeme gelirken Bip uygulaması en öne çıkan uygulama oldu. Bip uygulamasını , Whatsaap alternatifi olarak düşünmek doğrudur.
Genel - 29/06/2021 17:45 A A

Bip uygulaması günümüzde en çok kullanılan uygulamardan biri oldu. Whatsaap güncellemeleri sonrasın da güven boşluğu oldu. Telegram , skype gibi uygulamalar gündeme gelirken Bip uygulaması en öne çıkan uygulama oldu. Bip uygulamasını , Whatsaap alternatifi olarak düşünmek doğrudur.

Bip Uygulaması Nedir?

Bip uygulaması Turkcell tarafından geliştirilen çevrimiçi sohbet , arama ve dosya paylaşımına yarayan alternatif ve kaliteli bir uygulamadır. Bip uygulamasını Android ve İos kullanıcıları ücretsiz indirme ve kullanma şansına sahiptir. Turkcell tarafından geliştirilmesi sadece Turkcell hat sahiplerinin değil , tüm operatörlerin kullanımı içinde açık ve ücretsizdir. Hangi operatörü kullanıyor olursanız olsun , uygulamayı kullanabilirsiniz. “En İnovatif Uygulama” ödülünü almaya hak kazanan uygulama bir çok konuda iyidir. Diğer uygulamalar ile karşılaştırıldığında öne çıkıyor. Öne çıkaran özellikler ise; hızlı mesajlaşma fırsatının yanında güvenliğin gerçekten iyi olması tercih sebebidir. Ses kayıtlarında ise kaliteli ses deneyimini yaşayabilirsiniz. Görüntülü konuşma esnasında hiç bir donma ve görüntü kirliliği hissetmeden rahatça sohbet edebilirsiniz.

Bip Uygulaması Bilinmeyen Özelikleri Nelerdir? Şaşıracaksınız!

Uygulamayı diğer uygulamalardan gerçekten farklı özellikler sunuyor. Özellikleri anlatmaya başlayalım. İlk olarak kaybolan mesajları geri getirebilme özelliği ve caps yapabilme özelliği ile dikkat çeken uygulamada daha bir çok özellik bulunuyor. Bu özellikler konum paylaşma, birlikte oyun oynayabilme ve para transferi gerçekleştirebilme özelliği ile fark yaratıyor. Uygulama “Çevrimiçi Çeviri” özelliğini bulunduran nadir uygulamalardan biridir. Bu özellik farklı dili konuşan kişiler ile anlık çeviri sayesinde rahatça dil bilmeden sohbet edebilme olanağı sağlıyor.

Uçtan Uca Şifreli Güvenliği Öne Çıkıyor!

Uygulama uçtan uca şifreleme özelliği ile güvenlik konusunda su sızdırmıyor. Mesajları yedekleme özelliği açık durumdaysa şifreli teknolojisi sayesinde güvenli bir şekilde yedekleme ve saklama yapabilirsiniz. Şifreleme sayesinde kişisel bilgi verilerinize siz dışında kimse erişim sağlayamaz. Bu güvenlik sistemi sizin özel hayatın gizliliği konusunda başarılı bir sistemdir. Uygulama inceleyicisi olarak size güvenlik konusunda kullanmanızı tavsiye edebilirim.

Yeni Güncelleme ile Görüşme Sayısını 15’e Çıkardı!

Turkcell’in girişimi olan uygulama bayram öncesinde daha çok kişinin bir araya gelmesini hedefledi. Aynı anda görüntülü ve sesli görüşme yapabilme özelliğini 15 kişiye kadar çıkardı.

Bip Uygulaması Nasıl İndirilir?

Uygulamayı indirmek çok kolay. Android kullanıcıları PlayStore uygulamasından, İos Kullanıcıları AppGallery uygulamasından indirebilir. Arama kutucuğuna “Bip” yazmanız yeterlidir. Çıkan ilk sonuç ile indirebilirsiniz.

Android Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

İos Uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Teams Görüntülü Konuşma Nasıl Yapılır? Öğrenmek için tıklayınız.

Genel - 17:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.